آموزش استفاده از ایرپاد در آیفون مجهز به iOS 10.2

آموزش استفاده از ایرپاد در آیفون مجهز به iOS 10.2

اگر یک جفت هندزفری وایرلس AirPods دارید و با تمام قابلیت های آن آشنا نیستید ما شما رو با نحوه ی کار با آن و ترفندهای استفاده از این هندزفری آشنا  می کنیم.

همان طور که می دانید این هندزفری ها با هر دستگاه بلوتوث دار کار می کنند ولی کارآیی کامل آن شامل وصل شدن به Siri تنها روی گوشی های آیفون و آیپدهای دارای iOS 10.2 یا بالاتر و Mac های دارای نسخه ی OS X Sierra وجود دارد.

 

آموزش استفاده از ایرپاد در آیفون مجهز به iOS 10.2

 

برای این کار ابتدا قفل گوشی آیفون یا آیپدتان را باز کنید. برای این کار دکمه ی Home را فشار دهید (استفاده از قابلیت Touch ID) یا پسورد دستگاه تان را وارد کنید. سپس دکمه ی home را فشار دهید تا به صفحه ی اصلی بروید. در مرحله ی بعد، جعبه ی ایرپاد را نزدیک گوشی آیفون یا آیپدتان بگیرید (دقت داشته باشید که هندزفری ها درون جعبه باشند). سپس در جعبه را باز کنید که با این کار یک صفحه مانند شکل زیر نمایان خواهد شد.گزینه ی Connect را بزنید تا پروسه ی جفت شدن هندزفری شروع شود. پس از جفت شدن هندزفری ها، گزینه ی Done را بزنید.

اگر قبلا وارد iCloud شده اید، ایرپادها بصورت خودکار با هر دستگاه دیگری که iOS 10.2 یا بالاتر دارد یا Mac دارای نسخه ی OS Sierra جفت خواهد شد.

برای جفت شدن با دیگر آیفون هاجعبه ی ایرپادها را بغل آیفون تان بگذارید. سپس درب جعبه را باز کنید و دکمه ی Setup را فشار دهید و بگیرید. این دکمه که به شکل یک دکمه ی گرد و کوچک است در پشت جعبه ی هندزفری ها قرار دارد. این دکمه را نگه دارید تا وقتی که لامپ وضعیت آن چشمک سفید بزند.

در مرحله ی بعد، وارد تنظیمات گوشی آیفون شوید و گزینه ی Bluetooth را از منوی آن انتخاب کنید. سپس بلوتوث دستگاه را روشن کنید و از قسمت Other Devices این منو، گزینه ی AirPods را بزنید تا به گوشی آیفون وصل شود. پس از جفت شدن ایرپادها، آنها را در بخش My Devices منوی بلوتوث خواهید دید.

برای جفت شدن با  Macروی منوی اپل کلیک کنید. همان طور که می بینید این آیکون در گوشه ی چپ-بالای صفحه قرار دارد. از این منو گزینه ی System Preferences… را انتخاب کنید. سپس روی آیکون Bluetooth کلیک کنید و گزینه ی Turn Bluetooth On را بزنید.

جعبه ی ایرپاد را نزدیک Mac نگه دارید. دقت داشته باشید که هندزفری ها داخل جعبه باشند و درب جعبه بسته باشد. سپس درب جعبه را باز کنید و دکمه ی Setup را فشار دهید و بگیرید. این دکمه که به شکل یک دکمه ی گرد و کوچک است در پشت جعبه ی هندزفری ها قرار دارد. این دکمه را نگه دارید تا وقتی که لامپ وضعیت آن چشمک سفید بزند.

ایرپادها در قسمت Devices منوی بلوتوث Mac شما نمایان خواهند شد. روی AirPods کلیک کنید و سپس گزینه ی Pair را بزنید تا به Mac وصل شوند.

 

آموزش استفاده از ایرپاد در آیفون مجهز به iOS 10.2

بیشتر بدانید:

رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی آیفون

شارژکردن باتری موبایل بدون برق (پریز)

تشخیص اصل بودن شارژر آیفون

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *