آموزش عوض کردن قاب پشت آیفون ۱۱ پرو

آموزش عوض کردن قاب پشت iPhone 11 Pro آیفون ۱۱ پرو

قاب پشت آیفون ۱۱ پرو

به دلیل شیشه‌ای بودن قاب پشت آیفون ۱۱ پرو اپل (Apple iPhone 11 Pro) احتمال شکستن آن در اثر ضربه بسیار بالا خواهد بود. خوشبختانه تعمیر قاب شکسته آیفون ۱۱ پرو در نمایندگی و با بهترین کیفیت ممکن قابل انجام است.

آموزش تعمیرات موبایل
این روزها بکارگیری شیشه به عنوان یک لایه محافظ و همچنین زیباتر کننده ظاهر گوشی های موبایل کاملا مرسوم شده است. همچنین آیفون ۱۱ پرو اپل هم دارای یک قاب شیشه‌ای می باشد. و پنل جلو و قاب پشت آن با شیشه پوشانده شده است. اما هر چقدر مقاومت شیشه مذکور در قبال خراشیده شدن بالا باشد. از نظر مقاومت در برابر ضربه و فشار ضعیف عمل می نماید. بنابراین حتی کوچک ترین ضربات هم می‌توانند منجر به شکستن قاب آیفون ۱۱ پرو یا ترک برداشتن آن شوند.

تعمیر قاب شکسته آیفون ۱۱ پرو

برای عوض کردن قاب شکسته iPhone 11 Pro باید از ابزارهای خاصی استفاده نمود. که متاسفانه در اغلب مراکز تعمیرات موبایل عادی موجود نخواهد بود. به همین جهت است که اکیدا توصیه می شود که تعویض قاب شکسته آیفون های اپل و به ویژه آیفون هایی که مثل iPhone 11 Pro از قاب شیشه‌ای بهره‌مند هستند را به نمایندگی رسمی اپل واگذار نمایید.

تعمیر قاب شکسته آیفون 11 پرو

گام اول

پروسه تعمیر قاب شکسته آیفون ۱۱ پرو باید قاب پشت شیشه‌ای این گوشی با تجهیزات مناسب از آن جدا نمایید.

گام دوم

تکه های گلس روی قاب پشت گوشی از آن جدا گردد. بدین منظور هم باید از روش ها و تدابیر خاصی استفاده نمود تا بتوان هر چه سریع تر قطعات شیشه‌ای قاب پشت گوشی را از آن جدا کرد. انجام این مرحله کار باید کاملا با صبر و حوصله صورت پذیرد. بعد از اینکه شیشه روی قاب پشت آیفون کاملا از آن جدا شد،تقریبا بخش اصلی پروسه تعویض قاب شکسته iPhone 11 Pro به پایان می رسد و نوبت به اقدامات بعدی خواهد رسید.

هزینه عوض کردن قاب شکسته آیفون ۱۱ پرو

یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که تقریبا در ذهن هر کاربری به وجود می‌آید مربوط به هزینه تعویض قاب شکسته iPhone 11 Pro است. اگر قاب پشت آیفون شما شکسته بهتر است. خیلی نگران هزینه انجام این تعمیر نباشید چون تنها مبلغ اصلی و عمده‌ای که توسط شما پرداخت خواهد شد مربوط به هزینه خرید شیشه‌ای می‌شود که در قاب پشت دستگاه نصب می‌شود و خوشبختانه قیمت این شیشه نسبت به قیمت دیگر اجزای سخت افزاری آیفون ۱۱ پرو اپل و یا خرید گوشی جدید به مراتب کمتر خواهد بود.
هزینه عوض کردن قاب شکسته آیفون 11 پرو 

 

 

آموزشگاه جادوی موبایل مفتخر است با برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات موبایل افراد متخصص و حرفه ای را وارد بازار کار کرده است.

 

 

بیشتر بدانید:

آموزش جامع تعمیرات اپل (آیفون)

چگونه دوربین پشت آیفون ۸ پلاس اپل را عوض کنیم؟

عوض کردن دکمه هوم آیفون ۸ پلاس اپل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *