بررسی کامل گوشی Mate Xs هوآوی

بررسی کامل گوشی Mate Xs هوآوی

 

گوشی میت ایکس اس هوآوی

گوشی میت ایکس هوآوی بود که با حضور در نمایشگاه MWC 2019 تیتر تمامی اخبار دنیای فناوری شد و به طور در شکل‌گیری جنون محصولات تاشو نقش داشت. حضور این گوشی در آن نمایشگاه باعث آغاز داستان پیشرفت عجولانه و همه نوع اشتباه به علت میل بیش از حد پرشور شرکت‌های مهم مانند هوآوی و سامسونگ و همچنین چند فعال کوچک دیگر در این زمینه برای پیوستن هرچه زودتر به قطار پرهیاهوی محصولات تاشو شد.

آموزش تعمیرات موبایل

طراحی

گوشی Mate Xs از نظر طراحی تقریبا شبیه به نسل‌ قبلی خود است. گرچه از بسیاری جهات نسل دوم آن محسوب می‌شود. این گوشی کاملا و بارها اصلاح شده است تا حالا یک محصول واقعی نام گیرد که هوآوی می‌خواهد آن را در بازار جهانی بفروشد.

 

نمایشگر

در کمال تعجب از هر دو طرف شبیه به یک گوشی هوشمند معمولی به نظر می‌رسد. گوشی Mate Xs در حال تاشده خود از نظر ظاهر و همچنین حس و حال شبیه به یک تقلید مدرن و شیک‌تر از طراحی بعضی گوشی‌های هوشمند در گذشته است.

نمایشگر
نمایشگر

در گوشی میت ایکس اس،خطر ساییدگی،خراشیدگی و رد افتادن نمایشگر یا آسیب دیدن آن کلا متفاوت است. هیچ راه ساده‌ای برای حفاظت از آن وجود ندارد،مگر این که یک قاب محافظ نرم داشته باشید و همیشه زمان در دست گرفتن گوشی مراقبت کنید.

نمایشگر

 

باتری

این طراحی دوگانه یقینا ارتباط قابل توجهی به راه‌حل شارژ سریع دارد. همانطور که گفتیم ماندگاری شارژ باتری بسته به بخشی از نمایشگر اولد انعطاف‌پذیر که روشن می‌شود، تغییر می‌کند.

 

باتری

 

 

بیشتر بدانید:

نقد وبررسی Y7 پرایم ۲۰۱۹ هواوی

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *