نقد و بررسی اپل واچ سری ۵

نقد و بررسی اپل واچ سری ۵

 

اپل واچ سری ۵

اولین سری اپل واچ در سال ۲۰۱۵ عرضه شد که به سختی نظر را جلب می‌کرد: کند بود، فرآیند بارگیری برنامه جانبی برای آن طولانی بود و عمر باتری نیز عالی نبود. اما اپل مأیوس نشد و تولید سری‌های جدید آن را تکرار کرد و تکرار کرد تا اینکه همه موارد درست شود.

آموزش تعمیرات موبایل

طراحی

طراحی اپل واچ سری ۵ در مقایسه با سری ۴ از نظر بصری بدون تغییر است. برای افرادی مختلف، از نظر سایز ۴۴ میلی متر یا ۴۰ میلی متر ارائه می شود. به طرز شگفت انگیزی ارگونومیک است. جوری طراحی شده که روی مچ دست فیکس می‌شود و در صورت پوشیدن پیرهن حتی به لبه و دکمه آن گیر نمی‌کند.

 

طراحی

 

باتری

عمر باتری در یک روز معمولی که کار چندان و فعالیت جدی ندارید تا آخر شب به ۴۰ درصد می‌رسد. اگر ردیابی تمرین را یا دیگر امکانات را فعال کنید،باید انتظار داشته باشید که این درصد بسیار کم‌تر باشد و آخر شب حتماً آن را شارژ کنید. دوام باتری این ساعت قطعاً ۲ روزه نیست. اگر شارژ آن را یک شب فراموش کنید،احتمالاً روز بعد خاموش می‌شود. شارژ ساعت از طریق همان شارژر مغناطیسی ریز اتفاق می‌افتد.

 

باتری

 

اپل واچ سری ۵

در حالی که شما تشخیص امکان خودکار تمرین را در این ساعت هوشمند دارید، اما واقعاً خوب کار نمی کند و آغاز فعالیت بهتر است به صورت دستی تنظیم شود. با این وجود Apple Watch از نظارت بر عملکرد قلب خوبی برخوردار بوده و در تشخیص ضربان قلب دقیق‌ است.از دیگر ویژگی آن در همین راستا می‌توان به ECG اشاره کرد که علائم اولیه بیماری قلبی را تشخیص داده و به شما هشدار می‌دهد.

اپل واچ سری ۵

 

بیشتر بدانید:

معرفی و بررسی امکانات اپل واچ SE

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *